Site rengi

Tasarım

KAYNAR: DEĞERLERİMİZİ KORURKEN GÜMÜŞLÜK’Ü ÖRNEK ALACAĞIZ…

18.03.2019
A+
A-
KAYNAR: DEĞERLERİMİZİ KORURKEN GÜMÜŞLÜK’Ü ÖRNEK ALACAĞIZ…

Demokrat Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Gümüşlük seçim iletişim merkezini açtı. Gümüşlük’ün Bodrum’un en özel beldelerinden biri olduğunu belirten Kaynar, “Gümüşlük’ün bakir kalan yerlerini örnek alarak Bodrum’u koruyacağız” dedi.

Gümüşlük’ü örnek alıp Bodrum’u koruyacağız…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar’ın bugünkü programının büyük bölümünü Gümüşlük oluşturdu. Önce Gümüşlükspor’un Yeni Milasspor’la oynadığı maçı izleyen Kaynar, Gümüşlükspor’un son dakikada attığı galibiyet golünde büyük sevinç yaşadı. Taraftarlar son dakika galibiyet golünün uğurunu Kaynar’a bağlarken; “Kaynar Başkan uğurlu geldin” tezahüratları yaptı. Maçtan sonra Halil İbrahim Kaynar Gümüşlük Seçim Ofisi’nin açılışına katıldı. Açılış törenine Kaynar’ın yanı sıra DP Bodrum Belediye Meclis üyesi adayları, eski Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire ve çok sayıda Gümüşlüklü katıldı. Başkan adayı Kaynar Göltürkbükü’nde 15 yıl belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak; “Ben Göltürkbükü’nde denize ve doğaya çok önem verdim. Deniz üstündeki iskeleleri yıktığımda ölüm tehditleri aldım. Ama hiç umursamadım. Gümüşlük’te tıpkı Göltürkbükü gibi korunmuş, çok özel bir belde. Ben Gümüşlük’ü ayrı seviyorum. Buranın doğası, bakirliği, denizi beni çok etkiliyor. Gümüşlük’ün doğal yapısını bozmadan yapılan çalışmalar mevcut. İşte balıkçıların olduğu sahile gittiğinizde 20 yıl önce nasılsa bugünde öyle. Bu da bir Bodrum değeri. Koruyabilmişiz. Değerlerimizi korurken Gümüşlük’ü örnek alacağız” dedi.

Mehmet Tire’ye teşekkür ederim…

Açılışa katılan eski Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Halil İbrahim Kaynar, Mehmet Tire’den övgü dolu sözlerle bahsetti. Tire’nin kendisine her zaman destek olduğunu belirten Kaynar; “Biz Mehmet Tire başkanımla belediyeler kapanmadan önceki 5 yılda birlikte çalıştık. Kendisi Gümüşlük’e çok güzel hizmetler yaptı. Bugünde bize destek olmak için geldi. Her zaman bana destek olan sevgili dostum Mehmet Tire’ye çok teşekkür ederim” dedi.

Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar açılıştan sonra Gümüşlük sahiline inerek vatandaşlarla buluştu. Büyük ilgi gören ve herkesi tek tek dinleyen Kaynar, sorun ve önerileri not aldı. Halil İbrahim Kaynar Bodrum Belediyesi’ni Bodrum halkıyla birlikte yöneteceğinin sözünü bir kere daha tekrarladı.

Bodrum’da gün Arena Bodrum Haber ile başlar…

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.