Site rengi

Tasarım

AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNDE HOŞGÖRÜ VE BİRLİKTELİK VARDI…

27.05.2019
A+
A-
AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNDE HOŞGÖRÜ VE BİRLİKTELİK VARDI…

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar yemeği programına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile CHP İlçe Başkanı Halil Karahan’da katıldı.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Bodrum Pazaryeri’nde düzenlenen iftar programına Bodrum Belediye Başkanı Aras ile yardımcısı Ummuhan Yurt, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Özmen: Farklılıkları bir araya getiren Ramazan ayıdır…

Dualarla oruçların açılıp iftar yemeğinin yenmesinin ardından bir konuşma yapan İlçe Başkanı Ömer Özmen, şunları söyledi:

“Bugün ayrım yapmadan davetimize icabet eden Sayın Belediye Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcısına ve CHP İlçe Başkanına tekrar hoş geldiniz, şeref verdiniz diyorum. Hepimiz siyaset yapıyoruz, farklı kulvarlarda olsak da siyaseti halka hizmet için yaptığımızdan, buradaki hoşgörüden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Farklılıkları bir araya getiren Ramazan ayıdır. Bu yemekte emeği geçen, maddi ve manevi katkı veren herkese teşekkür ediyorum.”

Aras: Ramazan, komşusunun derdini bilme destek olma ayıdır…

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise “Bu mübarek Ramazan gününde bizleri bir araya getiren Sevgili Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatına, ayrıca yine bu mübarek günde böyle bir yemeğin verilmesine vesile olan bütün Bodrumlu kardeşlerime, sevgili dostlarıma, esnaflarıma çok teşekkür ediyorum, şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Malumunuz Ramazan ayı kardeşlik, dayanışma, hoşgörü, birbirinin derdini, komşusunun açlığını bilme, anlama ve destek olma ayıdır. Tuttuğunuz oruçlar, ettiğiniz dualar hayırlı olsun. Yüce rabbim sizlere yardımcı olsun. Bizleri davet ettiğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel Bodrumumuzda daha nice dayanışma gecelerinde, nice Ramazan bayramlarında, malumunuz önümüz bayram, hep birlikte kol kola, dostça, kardeşçe yaşarız. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum, afiyet olsun” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.