Site rengi

Tasarım

KEDİYE YAPILAN İÇLER ACISI EZİYET…

01.06.2019
A+
A-
KEDİYE YAPILAN İÇLER ACISI EZİYET…

Bodrum’da arka ayakları bağlanarak öldürülmüş halde bulunan kedi hayvanseverleri isyan ettirdi. Vatandaşlar sosyal medya paylaşımlarında, hayvanlara eziyet etmekten zevk alan sapkın kişilerin mutlaka bulunup cezalandırılması çağrısında bulundu.  

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz günlerde Ortakent-Yahşi Mahallesi Cami Sokak’ta vatandaşlarca, arka ayakları güvenlik şeridi ile bağlanmış bir kedi bulundu. Kedi, yakından incelendiğinde ise yaşamını yitirdiği görüldü. Kedinin etrafında da kan izleri olduğu bildirildi. Olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin bulunması için sosyal medyadan paylaşım yapılsa da herhangi bir sonuca ulaşılamadı.

Olayla ilgili  bir mahalle sakini şunları dile getirdi:

Fotoğrafı benim arkadaşım çekti. Ortakent Camii Sokak’ta yaşanmış. Arka ayakları bağlıymış. Kimin yaptığını bilmiyoruz. Arkadaşım da çok etkilenmiş, hatta ağlamış. Daha fazla orada duramamış, ayrılmış. Ertesi gün tekrar döndüğünde de kedinin yerinde olmadığını görmüş. Orada güvenlik kamerası olduğunu da sanmıyorum. Çok üzücü bir durum. Hangi insan böyle bir şey yapabilir. Bunu yapanın bulunması için sosyal medyada paylaşımlar yaptık fakat bir sonuca ulaşamadık” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.