Site rengi

Tasarım

MİLLETVEKİLİ DEMİR’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…

03.06.2019
A+
A-
MİLLETVEKİLİ DEMİR’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında,

Yardımlaşma ve sevgi duygularının yoğunlaştığı Ramazan ayının sonunda hep birlikte bir bayrama daha kavuşacak olmanın sevinci içindeyiz. Bayramları tam olarak yaşayabilmek için içimizde varsa; kin, öfke, düşmanlık gibi hisleri bir kenara bırakmalı, kötü duygulardan arınarak kardeşlik, selamlaşma, sevgi hislerini hayatımızın merkezine almalıyız. Büyüklerin ziyaret edildiği, küçüklerin sevindirildiği bayramlar insan yaşamının belki de en mutlu ve unutulmaz anlarıdır.” dedi.

Ramazan Bayramı’nın yardımlaşma ve paylaşma duygularını harekete geçirmesi gerektiğini hatırlatan Demir; “Dayanışma ve sosyal bilincinin en üst derecede yaşandığı bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri insanımızla ve tüm diğer diğer canlılarla paylaşmak, toplumumuzun desteğe muhtaç kesimine ilgi göstermek büyük önem taşımaktadır.” ifadelerini kullandı.

Demir, mesajını “Bu duygu ve düşüncelerle başta Muğlalı hemşerilerim olmak üzere Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.” diyerek sonlandırdı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.