Site rengi

Tasarım

UYUŞTURUCU OPERASYONU…

03.06.2019
A+
A-
UYUŞTURUCU OPERASYONU…

Bodrum’a bayram öncesi bir kargo firmasına ait kamyonetle uyuşturucu sokmaya çalışan şahıslara polis ekipleri geçit vermedi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçede uyuşturucu madde satışı yaptıkları yönünde bilgi alınan Z.A.G ve E.D isimli şahısları teknik ve fiziki takibe aldı. Z.A.G isimli şüphelinin Ramazan Bayramı’nda satmak üzere ilçeye bir kargo firmasına ait kamyonetle uyuşturucu madde getireceğine yönelik istihbarat alınması üzerine harekete geçildi.

Önceki gün sabah saatlerinde Torba Uygulama Noktası’nda tertibat alan ekipler, kargo firmasına ait bahse konu kamyoneti durdurup kamyonet sürücüsü S.A ile Z.A.G. adlı şahsı gözaltına aldı. Narkotik madde arama köpeği Molly ile yapılan aramada, köpeğin tepki vermesi sonucu 90 adet ecstacy hap ve 64 gr skunk maddesi ele geçirildi.

Diğer şüpheli E.D ise çalıştığı işyerinde gözaltına alındı. Z.A.G.’nin konakladığı otelde yapılan aramada 10 ecstacy hap daha ele bulundu.

3 şüpheli, sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Siyaset ortamının al takke ver külah hesabı yürütüldüğü Bodrum da hizmet vermek çok zordur. Eğer Bodrum da hizmet almak isteniyorsa dışarıdan gelerek dışarıdan demek istediğim İstanbul Ankara başa olmak üzere diğer şehirlerimizden de gelen ve de bodrumun asıl Nüfusunu teşkil eden kişilerdir. Belediye başkanı bunların arasından seçilirse ve de iktidar partisi kimdeyse o partinin adayı seçildiği andan itibaren hem hizmeti hemde hiçbir kimse kayrılmadan hizmet nasıl verilirmiş görün bakın yalnız burada dikkat edilmesi gereken konu bilhassa İstanbul vede Ankara’nın belli semtlerinde gelen takım tutar gibi parti tutanların daha bilinçli ve de aklını kullanması gerekmektedir. Bunlar yapıldığı zaman Bodrum ilçemize hizmet gelir. İşte o zaman Bodrum’umun eskiye olan özlemiyle yeni modern bodrumu bir arada yaşayabiliriz. Bunun olması için para lazımdır. Para’da iktidarda bulunur ve iktidar kimdeyse belediye başkanı’da aynı partiden olması lazımdır. Herkese iyi günler…