Site rengi

Tasarım

İYİ PARTİ BODRUM’DA BAYRAMLAŞTI…

06.06.2019
A+
A-
İYİ PARTİ BODRUM’DA BAYRAMLAŞTI…

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı’nın 2. gününde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

İlçe binasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine İYİ Parti Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Cihan Paçacı, Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İlçe Başkanı Nevzat Kanber, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Candabaloğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Herkesin Bayramı’nı kutlayan İlçe Başkanı Nevzat Kanber, “Paylaşımın arttığı, değerlerin daha da yükseldiği bu mübarek günlerin öncelikle ilçemizde, ülkemizde ve Dünyada barışa ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum. Bugün İYİ Parti çatısı altında Ramazan Bayramının manevi huzurunu birlikte yaşıyoruz” dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Partinin Basın Sözcüsü Cihan Paçacı, herkesin Ramazan Bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi;

“Tüm İYİ Partililerin ve milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. İnşallah huzurlu, sağlıklı, mutlu başarılı günler bizi bekliyor. Bugünlere ulaşacağımızı umut ediyorum. İYİ Parti kurulduğundan bu yana iki büyük seçim geçirdi ve bu iki büyük seçimden de başarıyla çıktı. Sayın Genel Başkanımızın bir ifadesi var; ‘Bir şey değişecek, çok şey değişecek’ diye. Gerçekten İYİ Parti kuruldu ve bir şey değişti ve Türkiye’de çok şey değişti. Öyle görünüyor ki daha değişecek çok şey de var. Muğla genelinde ve Bodrum düzeyinde belki belediye başkanlığını kazanamadık ama ciddi oy aldık. Bu seçimler İYİ Parti’nin tamamen sistemin içerisinde güçlü bir şekilde yer aldığının tescili oldu. Bodrum özelinde Mehmet Tosun kardeşimiz çok ciddi bir performans gösterdi ve ciddi de oy aldı. Ancak anladığım kadarıyla etnik kökene dayalı bazı seçmenlerin oylarını alamadı ve seçimi Cumhuriyet Halk Partisi kazandı. Bu bir seçim yenilgisi değildir, kazanan yine İYİ Parti’dir. Mücadeleyi hiçbir zaman bırakmadan devam edeceğiz.”

Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Bayramın ikinci gününde İYİ Parti çatısı altında bayramlaşıyoruz. Bodrum’da yoğun bir misafir trafiğinin olduğunu görüyoruz. Özellikle trafik çok yoğun. İnşallah hem Bodrum’daki hemşerilerimiz, hem de Bodrum’a tatil amaçlı gelen vatandaşlarımız kazasız belasız bir bayram geçirirler, mutlu bir şekilde buradan ayrılırlar. İnşallah, Allah tekrarını nasip etsin” dedi.

Bodrum İlçe Merkezinde gerçekleşen bayramlaşmaya; İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve partililer katıldı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.