Site rengi

Tasarım

KATE MOSS TÜRKBÜKÜ’NDEN ALIŞVERİŞ YAPTI…

07.06.2019
A+
A-
KATE MOSS TÜRKBÜKÜ’NDEN ALIŞVERİŞ YAPTI…

İngiliz model Kate Moss’un Bodrum tatili devam ediyor. Kaldığı detoks merkezinden Türkbükü’ne alışveriş için gelen Moss, bir aktardan 1200 TL’lik alışveriş yaptı.

Görüntülenmekten rahatsız olan model, dükkan sahibine ve yardımcısına, “Gazetecileri buradan gönderin. Yoksa alışveriş yapmadan giderim” talimatı verdi.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre; İngiliz model Kate Moss’un Bodrum tatili devam ediyor. Kaldığı detoks merkezinden Türkbükü’ne alışveriş için gelen Moss, 1200 TL’lik alışveriş yaptı. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Moss, yüzünü göstermemek için başını sağa sola çevirerek ortaya ilginç görüntüler çıkardı.

Görüntülenmekten rahatsız olan model, dükkan sahibine ve yardımcısına, “Gazetecileri buradan gönderin. Yoksa alışveriş yapmadan giderim” dedi.  Buna rağmen alışverişine devam eden Moss, cilt ve güneş lekeleri için eşek sabunu, ödem atıcı ve detoks için yer kirazı, antioksidan ve göz altları için blueberry, papatya ve yasemin çayı, sebze kurusu, ceviz, badem ve incir olmak üzere yaklaşık 2 poşet alışveriş yaptı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.