Site rengi

Tasarım

BMW YENİ NESİL 3 SERİSİNİN İLK SİPARİŞLERİNİ BODRUM’DA ALACAK…

13.06.2019
A+
A-
BMW YENİ NESİL 3 SERİSİNİN İLK SİPARİŞLERİNİ BODRUM’DA ALACAK…

BMW’nin en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi, 7’nci nesli ile Türkiye’de ilk kez Muğla’da sergilendi…

Segmentinde pek çok ilki temsil eden, yepyeni teknolojileri ve tasarımı ile dikkat çeken Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum’da Türkiye’deki ilk gösterimini gerçekleşti.

Yeni BMW 3 Serisi, Serafina Mare’de ilk kez otomobilseverlerin karşısına çıktı. BMW’nin yeni modelini özel stantta statik olarak sergilendi. Yeni BMW 3 Serisi, kısa bir süre sonra Türkiye’deki tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulacak.

Haziran’ın son haftası BMW Showroom’larında ön siparişler alınacak…

Önemli ölçüde geliştirilen sportif becerileri, yeni tasarım dili, sürücü destek sistemleri ve yeni nesil infotainment teknolojisine  sahip  ve benzersiz yenilikleriyle öne çıkan G20 gövde kodlu 7’nci nesil Yeni BMW 3 Serisi, verimli motorları, yeni süspansiyon teknolojisi, rijitliği artırılan gövdesi ve geliştirilen şasi geometrisi ile daha keskin bir sportif sürüş karakterine kavuştu. LED farlar Yeni BMW 3 Serisi’nde standart olarak sunulurken, 530 metre aydınlatma menziline sahip olan Adaptif BMW Laserlight Sistemi ise opsiyonel olarak tercih edilebilecek. Fren Fonksiyonlu Kaza ve Yaya Algılama sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi’nin de standart olarak sunulduğu Yeni BMW 3 Serisi, lansmana özel tasarlanan First Edition Sport Line, First Edition Luxury Line ve First Edition M Sport olmak üzere üç temel tasarım ve First Edition’a özel donanım ve fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak. Borusan Otomotiv, Ağustos ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşacak olan Yeni BMW 3 Serisi için, ön siparişleri Haziran ayında toplamaya başlayacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.