Site rengi

Tasarım

BODRUM BELEDİYESİ BASIN-YAYIN BÖLÜMÜNE YENİ GÖREVLENDİRMELER…

13.06.2019
A+
A-
BODRUM BELEDİYESİ BASIN-YAYIN BÖLÜMÜNE YENİ GÖREVLENDİRMELER…

Bodrum Belediyesi Basın Yayın Sorumluluğu görevine gazeteci Selda Öztürk getirildi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın 1 Nisan 2019 tarihinde görevine başlamasıyla birlikte Belediye Basın Yayın Müdürlüğü’nde göreve gelen diğer iki isim de DHA Muhabiri Mehmet Can Meral ve TRT Muhabiri Selçuk Şimşek oldu.

1972 Denizli doğumlu olan Selda Öztürk, mesleğe 1991 yılında Ankara’da başladı. 1992 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Öztürk, Ankara’da Milliyet, Tempo ve TRT Haber Dairesi’nde, Denizli’de ise yerel gazete ve televizyonlarda muhabir ve yazı işleri müdürü olarak çalıştı. 1997 yılında tekrar Ankara’ya dönerek meslek yaşamını burada devam ettiren deneyimli gazeteci, 2002-2005 yılları arasında Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nda basın danışmanlığı görevini üstlendi. 2005 yılından itibaren uzun yıllar ulusal bir gazetenin diplomasi-savunma ve parlamento muhabiri olarak çalıştı. 2012 yılından bu yana Bodrum’da yaşayan Öztürk, 15 Nisan 2019 tarihi itibariyle Bodrum Belediye Başkanlığı’nda Basın Yayın Sorumlusu olarak göreve başladı.

Belediye Basın Yayın Müdürlüğü’nde foto muhabiri olarak göreve başlayan DHA muhabiri Mehmet Can Meral de 2003 yılında başladığı mesleğini son 6 yıldır Bodrum’da ara vermeden sürdürüyordu. Aynı müdürlükte kameraman olarak görevi devralan TRT muhabiri Selçuk Şimşek de 2011 yılından bu yana gazetecilik yapmakta.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz…

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.