Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI…

Yayınlanan

açık

BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI… ba  kan aras istanbulda 2
BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI… reklam arena 4

Başkan Ahmet Aras, 23 Haziran seçimine sayılı günler kala, Ekrem İmamoğlu’na destek için gittiği İstanbul’dan döndü.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarına destek ve motivasyon vermek amacıyla CHP İlçe Başkanı Halil Karahan ile birlikte İstanbul’a gitti. Büyükçekmece ve Sancaktepe seçim koordinasyon merkezlerini ziyaret eden ve CHP ilçe örgütlerinin seçim çalışmalarına katılan Başkan Aras, İstanbul’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi.

Başkan Aras, 13-15 Haziran tarihleri arasında İstanbul’daydı. 23 Haziranda yapılacak seçimler öncesinde İBB’nin CHP’li başkan adayı İmamoğlu’nun seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştiren Aras, burada il ve ilçe örgütlerinin yanı sıra ‘demokrasi nöbeti’ne katılan CHP’li milletvekilleriyle de buluştu. Aras’ın ilk durağı  Büyükçekmece oldu. Bodrum heyetinin Büyükçekmece’deki seçim gezilerine CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Büyükçekmece İlçe Başkanı Hüseyin Remzi Gökbulak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Demirci, Gençlik Kolları Başkanı Onurcan Tekkeşinoğlu ve ilçe yönetimi eşlik etti.

Destek verdi destek aldı…

BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI… ba  kan aras istanbulda 3İstanbul gezisinin ikinci günü Güngören’deki kahvaltı etkinliğiyle başladı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan ve Bodrum CHP ilçe yöneticilerinden bir grup, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldi. 23 Haziran seçimlerinin değerlendirildiği sohbetlerde CHP’liler Başkan Aras’ın Bodrum’da başlattığı değişim sürecini ilgi ve takdirle izlediklerini belirttiler. Daha sonra Sancaktepe Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Aras ve beraberindeki heyete, CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban ve Avukat Burak Erbay da eşlik etti. Aynı gün bazı muhtarları ve esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etme imkanı bulan Aras, 23 Haziran seçimleri dolayısıyla İstanbul’a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi.

23 Haziran’da Ekrem Başkana hakkını teslim edelim…

BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI… ba  kan aras istanbulda 4Başkan Aras, CHP İstanbul örgütleriyle buluşmasında 23 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin demokrasi tarihi açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek “Bu zorlu ve kutlu yolda size destek olmak için Bodrum’dan geldik. Türkiye bir seçim dönemi geçirdi. Bu seçim döneminde özellikle İstanbul’da hiç beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Hak, hukuk ve adalet gasp edildi. Biz yine de hukuk içinde kalarak mücadelemizi her noktada sürdürüyoruz. Gasp edilen sadece Ekrem İmamoğlu’nun hakkı değildir. Ona oy veren vatandaşlarımızın özgür iradesi de ne yazık ki aynı derecede gaspa uğramıştır. Diliyoruz ki, Ekrem Başkan’ın sevgi ve umut dili her zaman bu topraklarda daim olsun. Çünkü kimseyi ötekileştirmeyen bir dil bu. 23 Haziran’da hakkını Ekrem Başkan’a teslim edelim. Sizlere bu zorlu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ARAS İSTANBUL’DA DESTEK VERDİ, DESTEK ALDI… ba  kan aras istanbulda 1

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 2
bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor alt yapılarından yetiştirdiği 7 futbolcusuna imza attırdı.

B.B.Bodrumspor yaklaşık 8 yıldır devam ettirdiği alt yapı çalışmalarının sonuçlarını almaya başladı. Bu yıl özellikle yüzünü genç transferlere dönem Bodrumspor yönetimi, 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek A Takımında yer vermeyi planladığı alt yapısından yetiştirdiği 7 genç futbolcusuna imza attırarak profesyonel yaptı.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 3Profesyonel imzayı atan genç futbolculara emeği geçen herkese teşekkür eden B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Yıllardır mücadelesini verdiğimiz alt yapı çalışmalarında emeği geçen herkesi mutlu edecek bir tablo yaşıyoruz. 8 Yıldır verdiğimiz emek meyvelerini verdi. 7 Gencimizi altyapıdan yetiştirip profesyonel futbol sözleşmesine imza attırdık. Bu imzalar başkanlığımın döneminde attığım en anlamlı imzalar oldu” dedi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 1 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 1
bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… reklam arena 4

BOTAV, Bodrum’a bu sezon havayolu ile gelen turist sayısında, bir önceki yıla göre yüzde 23,34’lük bir artış olduğunu açıkladı.

BOTAV’ın (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı) Muğla Emniyet Müdürlüğü ile Milas–Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğü’nden derlediği bilgilere göre 2019 yılı Haziran ayı sonu itibariyle yurtdışından giriş yapan yolcu rakamlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,34 artış yaşandı.

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 22019 yılında İngiltere,  Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Belçika, Fransa, Azerbaycan, İsrail, Çekya, Danimarka, Romanya, Bulgaristan, İsveç, Litvanya, Sırbistan, İrlanda, İtalya ve Kazakistan’dan gelen turist sayılarında artış olurken, Almanya’dan gelen turist sayısında ise 2018 yılının aynı döneme göre azalma yaşandı. Bodrum’a deniz yolu ile giriş yapan turist sayısında da bir önceki yıla göre yüzde 6,69’luk bir artış meydana geldi.

Yurtdışından gelenlerin sayısındaki artış turizmcileri sevindirirken aynı dönemde, Bodrum’a gelen yerli turist sayısında ise yüzde 30 civarında azalma oldu.

Öte yandan, 2019 yılında Bodrum’da bulunan yatak kapasitesine 2 bin 200 yatak daha ilave edildiği bildirildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… uygarlik anadolu dan dogdu
uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… reklam arena 4

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı kitap yayın hayatına başlıyor…

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı, tarih ve kültür alanında yürüttüğü çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Vakıf, ülkemizin ileri gelen arkeolog hocalarından Prof. Dr. Fahri Işık’ın “Uygarlık Anadolu’dan Doğdu” adlı kitabının genişletilmiş ikinci basımını vakıf yayını olarak okuyuculara kavuşturuyor.

Özellikle kadim Anadolu medeniyetlerinin Yunan kaynaklı değil Anadolu kaynaklı olduğunu akademik düzeyde açıklayan eser, bu yönü ile Halikarnas Balıkçısının düşüncelerini de  destekler nitelikte.

Kitabın tanıtım ve imza günü 17 Temmuz  (Yarın) saat:20:00 Dibeklihan’da gerçekleştirilecek.

Okumaya devam et

Son Haberler