Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: BU YIL AYAKTA KALMA YILI OLACAK…

Yayınlanan

açık

bodrumspor RIZA KARAKAYA: BU YIL AYAKTA KALMA YILI OLACAK… bodrumspor logo
bodrumspor RIZA KARAKAYA: BU YIL AYAKTA KALMA YILI OLACAK… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2019-2020 sezonuna dün akşam yaptığı ilk antrenmanla merhaba dedi.

Gümbet Tesisilerinde saat 18:30’da bir araya gelen yönetim, teknik ekip ve futbolcular birlikte gerçekleşen yeni sezonun ilk buluşmasına; Başkanı Rıza Karakaya, Aşbaşkan Fatih Öztarakçı, Arif Karaman, Hüseyin Gözütok, sportif direktör Erol Tok ve futbolcuların yanında Bodrumspor taraftarları da ilgi gösterdi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: BU YIL AYAKTA KALMA YILI OLACAK… bodrumsporKarakaya: Sürprizlerle dolu bir sezon olsun…

Sezonun ilk antrenmanı gerçekleşirken basın mensuplarına açıklama kısa bir açıklama yapan kulüp başkanı Rıza Karakaya şunları söyledi:

“Bu yıl kalan tecrübeli oyuncularımızın yanısıra genç dinamik oyuncularımızla mücadele edeceğiz. İnşallah bu sene Bodrumspor taraftarı sürprizlere açık olsun çünkü çok canlı ve diri bir takım izleyecekler güzel işler yapacağımızdan eminim. Bu yıl çıtayı biraz daha yükselteceğiz ama lige hazırlanırken ille şampiyon olacağız diye bir iddia ile yola çıkmıyoruz. Bu yıl ayakta kalma yılı olacak bizim için çünkü bir takım maddi sıkıntıları aşmak zorundayız, bu sıkıntıları aşarak tekrar dört dörtlük örnek bir kulüp olma yoluna gireceğiz. Bodrumspor ve Rıza Karakaya yönetimi her zaman iyi işler yapmıştır. Yine güzel işler yapacağız, yeter ki taraftarımız her kötü günümüzde olduğu gibi bu takımın, teknik direktörün ve futbolcuların arkasında olsun. 15 Gün Gümbet tesislerinde antrenman yaptıktan sonra Yalıçiftlik tesislerine gideceğiz. Hazırlıklarımıza orada devam edeceğiz. Belki sonra bir hafta bir iki hazırlık maçı oynamak için dışarıya gidebiliriz” 

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 2
bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor alt yapılarından yetiştirdiği 7 futbolcusuna imza attırdı.

B.B.Bodrumspor yaklaşık 8 yıldır devam ettirdiği alt yapı çalışmalarının sonuçlarını almaya başladı. Bu yıl özellikle yüzünü genç transferlere dönem Bodrumspor yönetimi, 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek A Takımında yer vermeyi planladığı alt yapısından yetiştirdiği 7 genç futbolcusuna imza attırarak profesyonel yaptı.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 3Profesyonel imzayı atan genç futbolculara emeği geçen herkese teşekkür eden B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Yıllardır mücadelesini verdiğimiz alt yapı çalışmalarında emeği geçen herkesi mutlu edecek bir tablo yaşıyoruz. 8 Yıldır verdiğimiz emek meyvelerini verdi. 7 Gencimizi altyapıdan yetiştirip profesyonel futbol sözleşmesine imza attırdık. Bu imzalar başkanlığımın döneminde attığım en anlamlı imzalar oldu” dedi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 1 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 1
bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… reklam arena 4

BOTAV, Bodrum’a bu sezon havayolu ile gelen turist sayısında, bir önceki yıla göre yüzde 23,34’lük bir artış olduğunu açıkladı.

BOTAV’ın (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı) Muğla Emniyet Müdürlüğü ile Milas–Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğü’nden derlediği bilgilere göre 2019 yılı Haziran ayı sonu itibariyle yurtdışından giriş yapan yolcu rakamlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,34 artış yaşandı.

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 22019 yılında İngiltere,  Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Belçika, Fransa, Azerbaycan, İsrail, Çekya, Danimarka, Romanya, Bulgaristan, İsveç, Litvanya, Sırbistan, İrlanda, İtalya ve Kazakistan’dan gelen turist sayılarında artış olurken, Almanya’dan gelen turist sayısında ise 2018 yılının aynı döneme göre azalma yaşandı. Bodrum’a deniz yolu ile giriş yapan turist sayısında da bir önceki yıla göre yüzde 6,69’luk bir artış meydana geldi.

Yurtdışından gelenlerin sayısındaki artış turizmcileri sevindirirken aynı dönemde, Bodrum’a gelen yerli turist sayısında ise yüzde 30 civarında azalma oldu.

Öte yandan, 2019 yılında Bodrum’da bulunan yatak kapasitesine 2 bin 200 yatak daha ilave edildiği bildirildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… uygarlik anadolu dan dogdu
uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… reklam arena 4

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı kitap yayın hayatına başlıyor…

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı, tarih ve kültür alanında yürüttüğü çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Vakıf, ülkemizin ileri gelen arkeolog hocalarından Prof. Dr. Fahri Işık’ın “Uygarlık Anadolu’dan Doğdu” adlı kitabının genişletilmiş ikinci basımını vakıf yayını olarak okuyuculara kavuşturuyor.

Özellikle kadim Anadolu medeniyetlerinin Yunan kaynaklı değil Anadolu kaynaklı olduğunu akademik düzeyde açıklayan eser, bu yönü ile Halikarnas Balıkçısının düşüncelerini de  destekler nitelikte.

Kitabın tanıtım ve imza günü 17 Temmuz  (Yarın) saat:20:00 Dibeklihan’da gerçekleştirilecek.

Okumaya devam et

Son Haberler