Bizimle iletişime geçin

ASAYİŞ

ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR…

Yayınlanan

açık

arzu ertan ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR… arzu ertan 1
arzu ertan ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR… Nimet Banner 728X150

Turgutreis’te Fikret Bayırlı tarafından pompalı tüfekle öldürülen Arzu Ertan cinayeti ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

arzu ertan ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR… arzu ertan cenaze 2Geçen Cuma günü Turgutreis Bahçelievler’de yaşanan olayda Fikret Bayırlı adlı kişi, bir çocuk annesi Arzu Ertan’ı pompalı tüfekle ağır şekilde yaralamış, hastaneye kaldırılan Arzu Ertan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Kent Haber’e ulaşan Arzu Ertan’ın ailesi, olayın medya kuruluşlarında eksik ve yanlış olarak aktarıldığını ifade ederek, bir açıklama yayınladı. Çarpıcı iddiaların dile getirildiği açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“09.08.2019 tarihinde Bodrum’un Turgutreis Mahallesinde 39 yaşındaki Arzu Ertan; Fikret Bayırlı tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğrayarak katledilmiştir. Yıllar önce aile dostlukları Arzu ve ağabeyi Oğuz Ertan’ın anne ve babasının, Fikret Bayırlı’nın kiracısı olduklarında başlamış ve ilerleyerek devam etmiştir. Bu uzun süreçte Fikret Bayırlı, Arzu Ertan’ın ağabeyi Oğuz Ertan’dan almış olduğu borç parayı geri ödememiş ve tüm iyi niyetli uzlaşma ve çözüm yollarını reddetmiştir. Fikret Bayırlı ile bir türlü anlaşmaya varamayan Oğuz Ertan, konuyu avukatı yolu ile mahkeme intikal ettirmiş, dava sonucunda evin tapu hakkı Oğuz Ertan’a geçmiştir.

arzu ertan ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR… arzu ertan cenaze 1Mahkeme kararına göre verilen 3 ay süre içerisinde evi boşaltmayan ve bu işi uzatarak her türlü yokuşa süren Fikret Bayırlı ve eşi toparlandıkları son gün olan 09.08.2019 tarihinde kalan birkaç eşyayı da çıkarttıktan sonra, saat 14:30 sularında eve tekrar geri gelip “Bu ev size de yar olmayacak” şeklinde tehditler savurarak evde sadece temizlik için bulunan Arzu Ertan’ı elindeki pompalı tüfekle katletmiştir. Olay esnasında eşinin bitişik dairede olduğu ve akabinde özel bir araçla kaçtığı tespit edilmiştir. Konunun basında farklı şekilde ele alındığı görülüp, kamuda yanlış algı yaratılmaya çalışılması Ertan Ailesi ve yakınlarını üzmüş, davanın daha net görülmesi ve Arzu Ertan’ın haklarının korunması için bu açıklama kaleme alınmıştır.” 

Yaşanan acı olayın ardından Jandarmaya giderek olayda kullandığı silahıyla beraber teslim olan Fikret Bayırlı tutuklanmış, yaşamını kaybeden Arzu Ertan ise önceki gün toprağa verilmişti.

Haber: Kent TV

arzu ertan ARZU ERTAN CİNAYETİNDE YENİ AYRINTILAR VAR… yatu bodrum Corolla 728x150
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

DENİZDE KAYBOLAN SURİYELİ BEBEK BULUNAMADI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum asayiş DENİZDE KAYBOLAN SURİYELİ BEBEK BULUNAMADI… ARENA YALIKAVAK SAH  L G  VENL  K
bodrum asayiş DENİZDE KAYBOLAN SURİYELİ BEBEK BULUNAMADI… Nimet Banner 728X150

Bodrum açıklarında dün batan lastik bottan denize düşerek kaybolan Suriye uyruklu 9 aylık bebek bugünde bulunamadı.

Fırtınalı havaya rağmen sürdürülen Sahil Güvenlik ekiplerinin arama-kurtarma çalışmasından sonuç alınamadı. Öğle saatlerinde şiddetini artıran fırtına nedeniyle arama çalışmaları durduruldu.

Sahil Güvenlik ekipleri, dün saat 07.00 sıralarında, Bodrum ilçesi Yalıkavak açıklarında içinde kaçak göçmenlerin bulunduğu lastik botun battığı ihbarını aldı. Hemen bölgeye harekete eden ekipler, tamamı Suriye uyruklu 14 göçmen ile 1 Türk organizatörü sudan kurtardı.

Hilya Ali bebek bugünde bulunamadı…

Ancak 15 Ocak’ta, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dünyaya gelen Suriyeli 9 aylık ‘Hilya Ali’ adlı bebeğin kayıp olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine bölgede Sahil Güvenlik helikopteri ve Sahil Güvenlik botlarıyla arama- kurtarma çalışması başlatıldı.

Fırtınalı havaya rağmen dün gece ve bu sabah sürdürülen arama-kurtarma çalışmalarından sonuç alınamadı. Fırtınanın şiddetini artırması üzerine de çalışmalara saat 14.00’te ara verildi.

Turgutreis Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı’nda tutulan anne -babanın endişeli bekleyişi devam ediyor.

bodrum asayiş DENİZDE KAYBOLAN SURİYELİ BEBEK BULUNAMADI… yatu bodrum Corolla 728x150
Okumaya devam et

ASAYİŞ

ELEKTRİK AKSAMI YANGIN ÇIKARDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

turgutreis yangın ELEKTRİK AKSAMI YANGIN ÇIKARDI… turgutreis yangin
turgutreis yangın ELEKTRİK AKSAMI YANGIN ÇIKARDI… Nimet Banner 728X150

Turgutreis’te buzdolabının elektrik aksamındaki sorundan çıktığı tahmin edilen yangın, maddi hasara neden oldu.

Turjgutreis Karabağ Mahallesi Yakaarası Caddesi 2098 sokakta çıkan yangını vatandaşlar Muğla 112 Acil Çağrı Merkezine ihbar ederek olayın enaz hasarla atlatılmasını sağladı.

Olaya kısa sürede müdahale eden Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri evde çıkan yangını kontrol altına alarak söndürdü. Yapılan inceleme sonunda yangının buzdolabındaki elektrik kaçağından çıktığı öğrenildi. Yangın esnasında evde kimsenin olmadığı bildirilirken, evde maddi hasar meydana geldi.

turgutreis yangın ELEKTRİK AKSAMI YANGIN ÇIKARDI… yatu bodrum Corolla 728x150
Okumaya devam et

ASAYİŞ

MUĞLA, HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRÜNE EMANET…

Yayınlanan

açık

Tarafından

suvat dİlberoĞlu MUĞLA, HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRÜNE EMANET… suvat dilberoglu
suvat dİlberoĞlu MUĞLA, HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRÜNE EMANET… Nimet Banner 728X150

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesiyle Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Çetinkaya’nın yerine ise Hakkari İl Emniyet Müdürü Suvat Dirberoğlu atandı.

Kararnameyle, aralarında Diyarbakır, Bursa, Mardin, Hakkari, Tunceli ve Şırnak’ın da bulunduğu 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Buna göre; Konya Emniyet Müdürü Şükrü Yaman Diyarbakır’a, Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan Bursa’ya, Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar Balıkesir’e, Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Muğla’ya, Şırnak Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy Manisa’ya, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Mardin’e, Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri’ye, Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Gaziantep’e ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz Hatay’a atandı.Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Bu illerden 14’ünün Emniyet Müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi. Atama Kararnamesi’ne göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün ve Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular emniyet Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürüten 1. Hukuk Müşaviri Selami Hüner de bu göreve asaleten getirildi. Hüner´den boşalan 1. Hukuk Müşavirliği´ne ise Polis Başmüfettişi Ziyaettin Kaygusuz atandı.

Süleyman Suvat Dilberoğlu Kimdir…

1967 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelen S. Suvat DİLBEROĞLU, 1985 yılında Polis Koleji’nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle meslek hayatına başlamıştır.

suvat dİlberoĞlu MUĞLA, HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRÜNE EMANET… yatu bodrum Corolla 728x150
Okumaya devam et

En Çok Okunanlar