Site rengi

Tasarım

KÜLLİYEDE MUĞLA ZİRVESİ…

22.08.2019
A+
A-
KÜLLİYEDE MUĞLA ZİRVESİ…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, Muğla genelindeki yatırımların değerlendirilmesi amacıyla AK Parti Muğla heyeti, Külliye’de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Bakanlarla bir araya geldi. AK Parti Muğla Milletvekilleri Demir ve Gökcan, “Muğla için çok özel bir toplantı oldu. Muğlamız için var gücümüzle, durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, AK Parti Muğla açısından bir ilk yaşandı. AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, İl Başkanı Kadem Mete ve AK Parti-MHP’li belediye başkanlarından oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 6 bakanla bir araya gelerek yatırımları üst düzeyde değerlendirmeye aldırdı.

Toplantıda,  Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve bazı bakan yardımcıları yer aldı.

AK Parti- Cumhur ittifakı heyetinde Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir yer aldı.

Toplantıda Muğla ve ilçelerine yapılacak yatırımlar tek tek gündeme alınarak, ilgili bakanlıklar tarafından çalışmalara başlanmasına karar verildi.

“MUĞLAMIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Muğla açısından bir ilk olma özelliği taşıyan toplantıya ilişkin AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ortak açıklamalarında; “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Muğla için çok özel bir toplantı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanlığı düzeyinde projelerimizin ilgili bakanlarımızla hep birlikte aynı ortamda değerlendirilmiş olması büyük bir motivasyon yarattı. Muğlamıza yapılacak yatırım ve projelerin bakanlıklar nezdinde takibini yapmaya devam edeceğiz. Muğlamız için var gücümüzle çalışıyoruz. Muğlamıza verdikleri bu anlamlı destek için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, başta olmak üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ile Bakanlarımıza hemşerilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.