Site rengi

Tasarım

AMERİKALI ÖĞRENCİLER TATİLDE BODRUM’U TERCİH ETTİ…

02.09.2019
A+
A-
AMERİKALI ÖĞRENCİLER TATİLDE BODRUM’U TERCİH ETTİ…

11 farklı ülkeden 130 öğrenci, mezuniyetlerini Gulet Bookers’ın gerçekleştirdiği organizasyonla mavi yolculukta kutlayacak.

Mavi Tur ve Gulet Turizmi konusunda Dünyanın birçok ünlü ismini ağırlayarak sık sık gündemde yer alan Gulet Bookers, bu kezde Amerika’da eğitim gören 130 öğrencinin mezuniyet ve yaz tatili organizasyonuna imza attı. 16 Ülkede ofisi olan Gulet Bookers, 4.’sünü gerçekleştirdiği organizasyon dahilinde Bodrum Limanında güzel görüntüler oluşturdu.

ABD’nin Kellogg Üniversitesi’nde 11 farklı ülkeden gelerek eğitim gören öğrencilerin yer aldığı tatil organizasyonu kapsamında 130 öğrenci Bodrum’a geldi. Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum Kalesi önüne getirilen öğrenciler, buradan onları bekleyen 9 dev guletle, 6 günlük mavi tur yolculuklarına başladı. Bodrum Limanın’da yan yana dizilerek misafirlerini bekleyen ve süslenen guletler renkli görüntüler oluşturdu.

ABD’de okuyan İngiliz, Singapurlu, Tayvanlı, Hintli, Koreli, Grenadalı ve Amerikalı öğrencilerden oluşan grubu Limanda kurulan standla karşılayan Gulet Bookers yetkilileri misafirlerine Bodrum’da üretilen içeceklerden ikram edildi. Karşılamadan ve ikramlardan mutlu olan öğrenciler check-in işlemlerini yaptırarak teknelerine bindi.

Gereksiz hassasiyet..

Check-in işlemleri sırasında bir güvenlik görevlisinin standa gelerek ve yüksek sesle ‘buranın yetkilisi kim’ ve ‘stand için izin aldınız mı?’ gibi sorularına denizciler derneğinde bulunan kaptanlardan tepki gelince yine yüksek sesle konuşmaya devam ederek ve telefonunu çıkarıp fotoğraf çekmesi, teknelerine binmek için gelen öğrencilerin ‘şaşkın ve tedirgin’ bakışlarına neden oldu.

Gulet Bookers’ın yönetim kurulu başkanı ve Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkan yardımcısı Fatih Öztarakçı,  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Eylül ayında bu hareketi sağlayabilmek çok önemli…

“Gulet Bookers olarak 11 ülkeden 130 öğrenciyi Bodrum’a getirdik. Bizim bu 4’üncü organizasyonumuz. İlk başladığımız 5 ülkeden 40 öğrenci getirmiştik. Yine Eylül ayının ilk haftasında organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Hedefimize doğru adımlarla ilerliyoruz. Uzun vadede hedefimiz 200-300-400 sayılarına ulaşmak. Bodrum’a getirmek. Bu hedefi de yakalayacağımızdan da eminiz. Eylül ayında limanda bu hareketliliği sağlayabilmek çok önemli. Organizasyonumuz 6 gün sürecek. Bodrum koyları, Kuzey Yunan adaları gezilecek. Bu organizasyonda başta Muğla Büyükşehir Liman Başkanlığı olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.