Site rengi

Tasarım

BODRUM MERMER Mİ? ANDEZİT Mİ SORUSUNA KİTLENDİ…

11.11.2019
A+
A-
BODRUM MERMER Mİ? ANDEZİT Mİ SORUSUNA KİTLENDİ…

Bodrum Marina’da kullanılacak yer kaplama malzemesi konusundaki soru ve olası sorunlar kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum Limanı’nda yapılacağı düzenlemede yer kaplama malzemesi olarak mermer tercih etmesi tartışmalara sebep oldu. Bodrum Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının sonunda Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum Limanında yapacağı düzenlemenin sunumunda da eleştirilere neden olan durum, “Bodrum’a Mermer Döşenmesin” kampanyasına dönüştü.

Önceki dönemlerde Bodrum’da kullanılan mermer yer kaplamalarının oluşturduğu olumsuzluklar nedeniyle Nihat Şentürk, internet üzerinden kampanya başlattı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik Change.org’ta “Bodrum’a Mermer Döşenmesin!” başlıklı kampanyada aşağıdaki ifade yer aldı.

“Islak mermerde yürümek, buzda yürümekten daha zor. Ben iki kez düştüm ve çok düşenler gördüm. Neyse ki kırık çıkıksız atlattık. Risksiz yürüdüğümüz tek yolumuzun da mermer döşenmesine ben defalarca düşen bir kişi olarak karşı çıkıyorum ve düşmeyeceğimiz ve Bodrum’un dokusuna uygun kaygan olmayan bir taşla kaplanmasını istiyoruz.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zühal Asma dedi ki:

    MERMERE HAYIR.

    1. Güler kartal dedi ki:

      Mermere hayır