Site rengi

Tasarım

DENİZ TİCARET ODASI BODRUM ŞUBESİNDE TURİZM PAYI TOPLANTISI…

14.11.2019
A+
A-
DENİZ TİCARET ODASI BODRUM ŞUBESİNDE TURİZM PAYI TOPLANTISI…

İMEAK DTO Bodrum Şube konferans salonunda ‘Turizm Payı Beyannamesi Genel Tebliği’ hakkında toplantı düzenlendi.

Toplantıda konuşmacı olarak; Bodrum Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu, Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Barış Erdoğan, İMEAK DTO Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç katıldı.

DTO Bodrum Şubesinin üyelerinin takip ettiği toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Dinç, “Biz, İMEAK DTO Bodrum Şube olarak, Türkiye’ nin turizm merkezi olan Bodrum’ da özellikle üyelerimizin büyük çoğunluğunu kapsama alan tebliğ ile ilgili üyelerimizin herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaları adına bu toplantıyı gerçekleştirmeyi gerekli gördük. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen başta Vergi Dairesi Müdürümüze ve değerli Vergi Dairesi çalışanlarına, Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanıma ve yöneticilerine düzenlediğimiz bu toplantıya katıldıkları için teşekkür ediyorum. Şahsım, Meclis Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, bu ve bunun gibi mevzuatların hızlı ve zamanında anlaşılması, üyelerimizin bilgilendirilmeleri hususunda bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

Açılış konuşması sonrasında Turizm Payı Beyannamesi Genel Tebliğ ve tebliğ içerisinde yer alan paylarla ilgili Mali Müşavirler Odası Sayın Barış Erdoğan ve Bodrum Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu’nun bilgilendirmeler yaptı. Bilgilendirme sonrasında Erdoğan ve Orulluoğlu üyelerin sorularını cevapladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.