Site rengi

Tasarım

BORÇLANARAK ALDIĞI DEVE HASTANELİK ETTİ…

16.11.2019
A+
A-
BORÇLANARAK ALDIĞI DEVE HASTANELİK ETTİ…

Milas’ta bankadan kredi çekerek 35 bin liraya yeni aldığı devenin ayağından ısırmasıyla ağır yaralanan vatandaş, kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Konacık ve Milas Sanayi sitelerinde boya ustası olarak çalışan ve develere merakıyla tanınan 52 yaşındaki Hüseyin Köklü, kredi kullanarak 35 bin liraya satın aldığı devenin saldırısına uğradı.

Bugün satın aldığı deveyi ilçeye bağlı Gümüşlük Mahallesi’ndeki ahırına getiren Köklü, ahıra sokmaya çalıştığı devesi tarafından sağ ayak bileğinden ısırıldı ve defalarca yere çarpıldı. Ağır yaralanan deve sahibi, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alındı.

Edindiğimiz bilgiye göre yaklaşık 5 yıl öncede sahibi olduğu devenin kafasını ısırmasıyla uzun süre tedavi gören Hüseyin Köklü, hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Sağ ayak bileğinde derin kesikler ve akciğerinde de yaralanma oluşan deve sahibi, hastanedeki müdahalenin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Hayati tehlikesi bulunan yaralının, kopmak üzere olan ayak bileğinin kesilebileceği bildirildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.