Site rengi

Tasarım

DÜNYA ŞAMPİYONASI KOREOGRAFİLERİ BODRUM’DA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR…

26.11.2019
A+
A-
DÜNYA ŞAMPİYONASI KOREOGRAFİLERİ BODRUM’DA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR…

32 sporcu, 3 idareci ve 19 sporcu velisi olmak üzere 54 kişiden oluşan “Modern Dans Türk Milli Takımının” bu akşam gerçekleşecek gösterisine tüm Bodrum davetli.

26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 de Herodot Kültür Merkezinde halka açık ve ücretsiz düzenlenen gecede, yeni kostümleri ile 4 ayda hazırlanan 19 koreografiyi Bodrumlularla paylaşacak.

İstanbul’da Haziran ayında düzenlenen Türkiye Modern Dans Şampiyonasında altı kategoride birincilik alarak Türkiye Şampiyonu olan genç ve çocuk dansçılarımız, 4 ay süren hazırlıklarının ardından Dünya Şampiyonası için 29 Kasım Cuma akşamı Bodrum’dan ayrılıyor.

1-4 Aralık 2019 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak Dünya Modern Dans Şampiyonasına Türk Milli Takımı olarak katılacak minik dansçılarımız, 2 bin dansçıya karşı Türk forması şampiyonluk mücadelesi verecek. 7 solo, 5 duo, 5 grup ve 2 formasyon olmak üzere toplam 19 koreografi ile yarışacak milli sporcularımız, ayrılış öncesinde hazırladıkları koreografileri bu akşam Bodrumlular özel bir gösteri sunacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.