Site rengi

Tasarım

BAŞKAN ARAS, ANKARA TEMASLARINA BAŞLADI…

27.11.2019
A+
A-
BAŞKAN ARAS, ANKARA TEMASLARINA BAŞLADI…

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yardımcıları Turgay Kaya, Hüseyin Tutkun ve özel kalem müdürü Yaşar Çelikan’ında aralarında bulunduğu geniş bir ekiple Ankara ziyaretlerine başladı.

Başkan Aras ilk Ankara programındaki ilk temasını BOTAV Koordinatörü Serkan Ceylan’ında katıldığı Kültür ve Turizm Bakanlığına yaptı. Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un kabul ettiği görüşmede değerlendirilen konular arasından öncelikle Torba, Kızılağaç ve Yalı bölgesinin atık su altyapı ve kanalizasyon projesi ele alındı. Bakan Ersoy, projenin hazırlandığı ve en kısa zamanda hayata geçirileceğinin bilgisini Başkan Aras’a aktardı.

Başkan Aras, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ankara’daki temaslarımız kapsamında BOTAV Koordinatörümüz Serkan Ceylan ve Başkan Yardımcılarımız Turgay Kaya ve Hüseyin Tutkun ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ettik. Yaptığımız görüşme çok verimli geçti. Sayın Bakan Torba, Kızılağaç ve Yalı bölgesinin atık su alt yapı ve kanalizasyon projesinin hazırlandığını ve en kısa zamanda hayata geçirileceğinin müjdesini verdi. Ayrıca Bodrum’un sorun ve gereksinimleri hakkında görüş ve önerilerimizi ilettik. Projelerimizi beklediğini ifade etti. Sayın Bakanımıza desteği ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.