Site rengi

Tasarım

MUĞLA KIZILAY’I DENETİMDEN GEÇTİ…

30.11.2019
A+
A-
MUĞLA KIZILAY’I DENETİMDEN GEÇTİ…

Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Muğla, Fethiye, Marmaris Şubeleri, Kızılay Dalaman Temsilciliği ve Muğla Yerel Afet ve Lojistik Merkezini kapsayan rutin teftiş gerçekleştirildi.

“15 Gün süren denetim sonucunda bütün birimlerimizde herhangi bir eksikliğine rastlanılmamış olup, alnımızın akı ile geçtiğimiz dönemin hesabını verdiğimizi tüm hemşerilerimizle paylaşmak istiyorum” diyen Yusuf Kayacık yaptığı yazılı açıklamada yapılan denetimlerle ilgili şu bilgileri paylaştı:

“İlimizde faaliyet gösteren Türk Kızılay Fethiye Şubesi, Türk Kızılay Marmaris Şubesi, Türk Kızılay Dalaman Temsilciliği, Muğla Yerel Afet ve Lojistik Merkezimiz ile birlikte Muğla Şubemizi de içine alan ve Genel Merkez Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından rutin olarak yapılmakta olan teftişimiz 14.11.2019-29.11.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.”

Uzun yıllar Başkan ya da Yönetici olarak çok değişik alanlarda faaliyet gösteren STK’larda görev yapmış birisi olarak şunu söylemek istiyorum; bugüne kadar irili ufaklı birçok teftiş gördüm. Ancak kendi kendini bu kadar katı kriterlerle denetleyen Kızılay gibi bir kurum hiç görmedim.

Şimdi Kızılay markasının neden bu kadar güçlü ve neden bu kadar güvenilir bir marka olduğunu çok daha iyi anlıyorum ve Türk Kızılay Muğla Şubesi olarak bundan sonra iyilik yolunda yapacağımız bütün çalışmalarda Kızılay markasını daha yukarılara taşıyacağımıza söz veriyorum. Bu vesile ile 15 gün süren teftiş sırasında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan personellerimiz başta olmak üzere önceki dönemlerde görev yapmış ve halen görev yapmakta olan tüm yönetim kurulu üyelerine, Genç Kızılay gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ve son olarak Kurulduğumuz günden bugüne kadar bize güç veren bağışçılarımıza seslenmek istiyorum; bize güvenerek teslim ettiğiniz ayni ya da nakdi bütün bağışlarınızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç sahiplerine ilk elden ulaştırmaya devam edeceğimize söz veriyoruz. Allah sizlerden razı olsun.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.