Site rengi

Tasarım

TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR…

30.11.2019
A+
A-
TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR…

 Turgutreis Sanatçılar Derneği bugün yeni binasına taşındı.

2017 Yılında buyana faaliyet gösteren Turgutreis Sanatçılar Derneği üyeleri yeni binalarının açılışında “Turgutreis başta olmak üzere Bodrum’da sanatı, hayatlara dokundurmak ve Turgutreis’in bütününe estetikle, renkle, biçimle değer katmak” üzere bir arada olduklarının ifade ederek, sanat dolu günler mesajı verdiler.

Haber / Foto: Ali Peltek

Turgutreis Mahallesi Mehmet Hilmi Caddesindeki yeni binalarının açılış kokteylinde bir araya gelen sanatçılara, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu ve CHP Kadın Kolları Başkanı Semra Yıldırım’da destek verdi.

Sanatçı ve sanatseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta kısa bir konuşma yapan Emel Çakaloğlu, “Çok güzel bir bina olmuş. Burada sanatçı arkadaşlarımız çok değerli çalışmalara imza atacaklarına eminim. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Dernek Başkanı Ayhan Uncuoğlu’da derneğin yeni buluşma noktasının önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bugün yeni merkezimizde sanatçı dostlarımızla ve arkadaşlarımızla birlikteliğimizi kutluyoruz. Birlikte mutluyuz. Bodrum’a ve Turgutreis’e değer katacak çalışmalarımız için haftanın 6 günü buradayız. Sanat üretmek isteyen herkesi bizimle irtibata geçmesini bekliyoruz.”

Sanat üzerine koyu sohbetlerin yapıldığı gecede bol bol fotoğraf çekildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.