Site rengi

Tasarım

BODRUM’DA İLK KEZ BELEDİYE GÖNÜLLÜSÜ EĞİTİMİ VERİLİYOR…

07.12.2019
A+
A-
BODRUM’DA İLK KEZ BELEDİYE GÖNÜLLÜSÜ EĞİTİMİ VERİLİYOR…

Bodrum Kent Konseyi ‘Hayvanların Yaşam Hakkını Koruma Çalışma Grubu’ tarafından geliştirilen projelerden biri olan ‘Mahalle Gönüllüleri Projesi’ hayata geçiyor…

Mahalle Gönüllüsü adaylarının bir süredir devam ettirdikleri toplantıların sonucunda Bodrum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile birlikte yaptıkları çalışmaların sonrasında, hayvanların yaşam hakkını daha kapsamlı olarak korumayı hedefleyen proje hayat geçiyor.

09.12.2019 Tarihinde, Bodrum Deniz Ticaret Odası’nda saat 10:00-16:00 arasında gerçekleşecek olan toplantıda, Bodrum Kent Konseyi ‘Hayvanların Yaşam Hakkını Koruma Çalışma Grubu’ öncülüğünde bir araya gelecek Mahalle Gönüllüsü Adayları, yapılacak eğitim sonrasında Bodrum’un ilk resmi kimlik belgeli Belediye Gönüllüsü olacaklar. Gönüllüler belgelerini Bodrum Belediyesi Başkanı Ahmet Aras’ın elinden alacaklar.

Belediye Gönüllüsü Eğitimi; Muğla İl Özel İdaresi ve Belediye Hizmetlerine Gönüllü Katılım Yönetmeliği çerçevesinde yapılıyor. ‘Belediye Gönüllüsü’ eğitimleri, yeterli sayıya ulaşıldıkça verilmeye devam edecek.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erol dedi ki:

    Bende katılmak ve gönüllü olmak istiyorum.