Site rengi

Tasarım

Halil Özyurt, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yönetimine seçildi.

29.12.2019
A+
A-
Halil Özyurt, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yönetimine seçildi.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Yönetim Kurulu Başkanı H. Halil Özyurt, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yönetimine seçildi.

11.07.2019 tarih ve 7183 sayılı kanun sonucu yürürlüğe giren Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulunun Ege Bölge Temsilcisi, bugün İzmir Bornova Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan seçimle belirlendi.

Özyurt, 465 oyla yönetime girdi…

Ege Bölge Temsilciliği konusunda 2 adayın yarıştığı seçim, sabah saat 08:00’de başladı. İzmir Bölgesi adayı Turizmci Mehmet İşler ile Güney Batı Ege’nin ortak adayı H.Halil Özyurt yarıştığı seçimde 505 Turizmci oy kullanıldı. Kullanılan oyların 465’ini alarak Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yönetimine Özyırt’un rakibi Mehmet İşler, 39 oyda kaldı.

Aydın, Denizli ve Muğla’nın ortak adayı olan ve seçimi ezici bir fakla kazanan Özyurt, Arena Bodrum Haber’e yaptığı açıklamada, destek verenlere çok teşekkür ettiğini ifade ederek şunları söyledi;

“Çok iyi bir ekiple iyi koordine olarak hazırlandığımız seçimde elde ettiğimiz başarı hepimizin. Güney Ege Turizminin hak ettiği değeri ve desteği alması için elimden geleni yapacağım. Kültür ve Turizm Bakanımızın başkanlık ettiği ajansın etkinliğini ve yarattığı faydayı bölgemize taşımak için elimizden geleni hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.