Site rengi

Tasarım

Tarık Daşgün’e ilk destek Asi Tayfa’dan geldi.

05.01.2020
A+
A-
Tarık Daşgün’e ilk destek Asi Tayfa’dan geldi.

Asi Tayfa ve Bodrumspor 1931 Taraftar Derneği, Tarık Daşgün’ü ziyaret etti.

Tarık Daşgün’e ilk destek dün Bodrumspor Sportif Faaliyetler A.Ş.’ye attığı imza sonrasında Asi Tayfa’dan geldi. Asi Tayfa’nın tribün liderleri Doğan Yıldırım, Tamer Yaman, Ender Ader ve Kaan İri Bodrumspor kulüp binasında gerçekleştirdikleri ziyarette, Bodrumspor’un yeni teknik sorumlusu Daşgün’e başarılar dileyerek, tam destek verdiler.

Bodrumspor’un son 2 yıl içerisinde kısa sürede başarı yakalamak için yaptığı transferlerden ve ortaya çıkan maddi manevi durumdan üzüntü duyduklarını ifade eden Asi Tayfa, “Biz bu takımda genç kanları görmek istiyoruz. Yeterli çaba sarf edilmeden bile Bodrumspor’dan çıkan gençleri gördük. Sizden genç yeteneklere değer verilen, takip edilen, şans verilen bir takım beklentimiz var.” diyerek başarı dilediler.

As Tayfa’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Tarık Daşgün, “Bodrum’daki ilk dönemimde çok güzel günler yaşamıştım. Kaliteli maçlar oynayıp, başarılı sonuçlar alarak kaldığımız yerden devam etme umudundayım. Birlikte güzel sonuçları yaşayacağıma inanıyorum.” dedi.

Asi Tayfa sohbetin sonunda Teknik Sorumlu Tarık Daşgün ve kaleci antrenörü Yavuz Eraydın ile birlikte fotoğraf çektirdi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Japcouche dedi ki:

    Alt yapiya önem vermeye takimlarin başarilari gecici olur fazla transfer ise kulfet olurken yonetim kendini kurtarir zanneder lakin gelecek nesillerin onunu kapatir.yöre gençligi hastir onlara önem vermeli taramali yarim adayi.