Site rengi

Tasarım

Muğla Basın Parkı açıldı…

12.01.2020
A+
A-
Muğla Basın Parkı açıldı…

Muğla Gazeteciler Cemiyeti ve Menteşe İlçe Belediye Başkanlığı işbirliğinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Basın Parkı açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Menteşe Belediye Başkanı CHP’li Bahattin Gümüş, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve basın mensupları katıldı.

MGC Başkanı Süleyman Akbulut “Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) olarak Ekrem Orhan Basın Tribününden sonra şimdi de Basın Parkı’nın merkez ilçemize kazandırmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Mesleğimizi ifa ederken vakitsiz kayıplarıyla üzüldüğümüz meslektaşlarımızın isimlerini yaşatıp, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmasını amaçlayarak girişimde bulunduğumuz Basın Parkı’nın açılışını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yapmak daha da anlamlıydı. Bu paydaş çalışmanın gerçekleşmesinde katkılarını her zaman yanımızda gördüğümüz Menteşe Belediye Başkanı Sayın Bahattin Gümüş’e, Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Sayın Hatice Karaca’ya, birimin her bireri ilgili çalışanlarına ve Park Bahçe Müdürlüğü görevlilerine teşekkür ederim.” dedi.

Basın Parkı’nda merhum gazeteciler Ünal Türkeş, Ekrem Orhan, Yükselecek Demirel, Hilal Köseoğlu, Ahmet Bayrak ve Hasan Önkaş’ın isimleri yer aldı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.