Yalıkavak’ta öğrenciler birbirine girdi…

12.01.2020
A+
A-
Yalıkavak’ta öğrenciler birbirine girdi…

Yalıkavak’ta bulunan bir okulun öğrencileri, kız meselesi yüzünden birbirine girdi.

Gökçebel Mahallesinde bulunan Halil İbrahim İper – Adnan İper Anadolu Lisesi öğrencilerinden iki farklı grubun birbiriyle kavgası, öğrencilerin çektiği telefon kayıtlarıyla ortaya çıktı.

Görüntülerden anlaşıldığı üzere yaklaşık 50 öğrencinin birbirine girdiği kavgada ortaya çıkan manzara veliler ve kamuoyu üzerinde endişe yarattı. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz Cuma günü okul çıkışında yaşanan kavga nedeniyle birkaç öğrenci hafif şekilde yaralandı. Bir öğrencinin baygınlık geçirdiği kavga yaklaşık 10 dakika sürmüş.

Yaşanan kavgaya şahit olan bazı öğrencilerin olayla ilgili olarak “Kavga kız mevzusu yüzünden çıktı. Okul çıkışı çok kalabalıktı, karmaşa vardı. Bir kişinin vurmasıyla olay başladı ve devam etti. Kavga yaklaşık 10 dakika devam etti. Okul yönetiminin müdahale etme fırsatı olmadı. Emniyet güçleri gelene kadar kavga tarafları dağıldı ve ayrıldı. Yaralanan birkaç kişi vardı, biri baygındı. Daha önce de aynı kişiler tarafından çıkarılan bu olaylar çok yaşandı. Kendilerini çete gibi gösteren bir grup sürekli bu tür kavgalar çıkartıyor.” dediler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.