Bodrumlu yönetmenin filmi ABD yolcusu…

21.02.2020
A+
A-
Bodrumlu yönetmenin filmi ABD yolcusu…

Bodrumlu yönetmen ve senarist Emek Şafak Aslan çektiği kısa film Gestuno, ABD’de yapılacak olan kısa film festivalinde yarışacak.

Yönetmen ve senarist Aslan’ın çekimleri Bodrum, Milas ve İstanbul’da olan Gestuno kısa filmi, ulusal ve uluslararası festivallerde yarışmaya devam ediyor.

Önce, 1. İnsan Haklarına Eşit Erişim Kampanyası Kısa Film Yarışması’nda finalist olduktan sonra şimdi de Amerika’da Branson Uluslararası Film Festivali’nde “Best Creative Work (En Yaratıcı Çalışma) alanında finalist olmayı başardı ve ödül törenine davet edildi.

Best Creative Work’ta Türkiye’yi temsil edecek…

Yönetmen Emek Şafak Aslan’ın çektiği kısa film Gestuno, 30 Nisan ve 2 Mayıs tarihleri arasında ABD’de gerçekleşecek Best Creative Work festivalinde yarışacak.

Emek Şafak Aslan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin; Görüntü Yönetmeni Emre Özsoy, Sanat Yönetmeni Fatoş Karakaya, Görsel Efekt Süpervizörü Göktuğ Gereyhan ve Müzikler Berk Bekar tarafından yapıldı. Geçtiğimiz yıl çekimleri tamamlanan Gestuno filminde, Tamer Levent, Sabahattin Akan, Çağla Açar,  Berkan Cengiz rol aldı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.