Bodrum İyi Parti kongreye gidiyor…

26.02.2020
A+
A-
Bodrum İyi Parti kongreye gidiyor…

Bodrum İYİ Parti 2. Olağan Kongresini, 1 Mart 2020 Pazar günü  Saat 11.00 ‘da Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştirecek.

İyi Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Değerli Bodrumlu Hemşerilerimiz , Bildiğiniz üzere, İYİ Parti, milletimizin adaletin tesisi ve çoğulcu demokrasinin yeniden inşası için toplumsal bir talep üzerine doğmuş, henüz iki yaşını yeni doldurmuş, Türk siyasetinin en genç partisidir.  25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti, kurulduğu günden bugüne değin, akılcı öneri ve kullandığımız zarafet , nezaket ve birleştirici diliyle, insanımızın geleceğe ümitle bakabilmesinin önünü açmıştır.

İYİ Parti’nin kurulmasıyla Türk siyasi hayatında birçok şey değişmiştir. İYİ Parti bu sorumluluklarının bilincinde olarak ve milletine vaadi olan adalet ve demokrasiyi önce kendi içerisinde gerçekleştirmek üzere, Genel Başkanımız ve onun çizdiği istikamette siyaset yapan ve Türkiye’ye iyilikler vadeden partimiz, sadece ortaya çıkan sonuçlarla değil, izlenen yöntemlerle de yakından ilgilenmektedir. Bu yöntemlerin “demokratik yöntemler” olmasına özel önem atfetmektedir.

Bizlerde Bodrum İlçe Başkanlığı olarak 2. Olağan Kongremizi 1 Mart 2020 Pazar günü  Saat 11.00 ‘da Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz.Tüm halkımızı 2. Olağan kongremize davet ediyor, katılımlarınızdan onur duyacağımızı belirtmek istiyorum”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.