Gökmen: Rus yatırımında son durumu ne?

16.03.2020
A+
A-
Gökmen: Rus yatırımında son durumu ne?

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı bir açıklama yayınlayarak, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a Ocak ayında açıkladığı 40 milyon dolarlık Rus yatırımı ile ilgili son gelişmeleri sordu.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Ocak ayı içinde yaptığı açıklamanın, taraflı tarafsız tüm Bodrumluları heyecanlandırdığını belirtti.

Projede gelinen son nokta ne?

Projenin ilk açıklanmasından sonra bugüne kadar gelişmelerle ilgili bir açıklama yapılmadığı için son gelişmeleri merak ettiklerini söyleyen Gökmen, “Projede gelinen son nokta ne?” sorusunu sorarak şunları söyledi;

“Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ocak ayında hepimizi heyecanlandıran ve ülkede gündem olan açıklamasıyla Rus iş insanlarının Gümbet’te çok amaçlı spor kompleksi için 40 milyon dolarlık bir yatırım yapacağını söylemişti. İlçeye yapılacak doğru yatırımların her zaman destekçisi olacağımızı belirtmiştik. Bu doğrultuda bahse konu yatırımın son durumunu merak ediyoruz. Başkan Gökmen, Bu proje ne zaman hayata geçecek? İlk kazma ne zaman vurulacak? Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras’ın projeyle ilgili gelişmeleri düzenli olarak Bodrum kamuoyuyla paylaşmasını bekliyoruz”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.