Site rengi

Tasarım

Altınordu’dan evde futbol programı…

24.03.2020
A+
A-
Altınordu’dan evde futbol programı…

Altınordu Bodrum Futbol Okulları, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen antrenmanlar nedeniyle sporcuların evlerinde ve bahçelerinde yapabilecekleri antrenman programları hazırladı.

Antrenörler tarafından sporcuların evlerinde ve bahçelerinde yapabilecekleri çalışmaları kayda alan okul yönetimi, videoyu sosyal ağlar üzerinden velilere gönderdi. Altınordu Bodrum Futbol Okulları sorumlusu Kanat Özsert, videonun başında yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Değerli veliler, çok kıymetli sporcular hepimizin bildiği gibi koronavirüs nedeniyle büyük bir tehlike altındayız. Bizde bu süreçte maalesef antrenmanlarımızı yapamıyoruz. Sizleri çok özledik. Sizlerinde bizi ve futbolu çok özlediğini biliyoruz. Bunun için size evinizde ve bahçenizde yapabileceğiniz küçük çalışmalar hazırladık. Bu videoyu izleyip evinizde ve bahçenizde bu çalışmaları uygulayabilirsiniz.”

Antrenörler Oğuzhan Yakın ve Güray Ceylan tarafından hazırlanan videoda topa yatkınlık, top hissi,sarkaç top, top sürme çeşitleri ve antrenman merdiveniyle yapılabilecek çalışmalar gösterildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.