Site rengi

Tasarım

Ücretsiz servis uygulaması başladı…

24.03.2020
A+
A-
Ücretsiz servis uygulaması başladı…

Muğla Büyükşehir Belediyesi Korona virüs salgısı tedbirleri arasında Muğla il genelinde sağlık çalışanları için ücretsiz servisi hayata geçirdi.

11 ilçede 12 otobüs sağlık çalışanlarına tahsis edildi. Servislerle bu güne kadar 577 sağlık çalışanın taşındığı hizmette, temassız oturma düzenine hassasiyet gösterilmediği belediyenin yayınladığı fotoğraflarda dikkatleri çekti.

11 İlçede Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Servis…

Korona virüs salgını ile mücadele de büyük özveri de bulunan sağlık çalışanlarına destek amaçlı Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde sağlık çalışanlarının ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla ücretsiz servisleri hayata geçirdi. 11 ilçede 12 otobüs sağlık çalışanlarına tahsis edildi. Servislerle bu güne kadar 577 sağlık çalışanı taşındı.

Başkan Gürün: Sağlık Çalışanlarına minnettarız…

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün “Sağlık çalışanlarımızın tümüne teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Sağlık çalışanlarımız bire bir konun içerisindeler bu süreçte de bizim onlara destek olabileceğimiz ne varsa onu yapmaya çalışıyoruz. İlk görevimizi onların daha sağlıklı ortamda hastaneye ve evlerine ulaştırmak olduğunu tespit ettik. Hastane olan bütün ilçelerimizde bu sağlık çalışanlarımıza özel sadece onların olacağı ücretsiz servis çıkardık” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.