Site rengi

Tasarım

Bodrum’un kaybı 3’e çıktı…

01.04.2020
A+
A-
Bodrum’un kaybı 3’e çıktı…

Bodrum’da covid 19 virüsü teşhisi konularak tedavi altına alınan iki kişinin daha yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

Edinilen bilgiye göre tedavileri sonuç vermeyen ve hayatını kaybeden hastaların doktor ve turizmci olduğu ifade ediliyor. Bu ölümlerle Bodrum’da ölenlerin sayısı 3’e ulaştı.

Covid 19’a yenilenler doktor ve turizmci…

Bodrum’da yaşayan ve covid 19virüsü  tanısı konularak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınan 68 yaşındaki Diş Hekimi ve Türk Diş Hekimleri Disiplin Kurulu Başkanı  Mustafa Oral ile Milas Devlet Hastanesinde covid 19 virüsü teşhisi şüphesiyle  tedavi altında bulunan 53 yaşındaki turizmci Hasan Başeymez tedavi gördükleri hastanelerde yaşamlarını kaybettiler.

TDB mesaj yayınladı…

Mustafa Oral

Türk Diş Hekimleri Birliği Oral’ın hayatını kaybetmesinin ardından bir başsağlığı mesajı yayınladı. Yayınlanan mesaj şöyle denildi:

“TDB Yüksek Disiplin Kurulu Başkanımız Mustafa Oral’ı  kaybetmiş olduğumuzu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Tüm diş hekimliği camiası adına üzüntümüz çok büyüktür. Mesleğimize ve birliğimize yapmış olduğu katkılardan ötürü Sayın Mustafa Oral’ı daima saygı ve sevgiyle anacağız. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı ve  sabırlar diliyoruz.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.