Site rengi

Tasarım

Ezdiği köpeği bırakarak kaçtı…

01.04.2020
A+
A-
Ezdiği köpeği bırakarak kaçtı…

Bodrum’da bir köpeği ezdikten sonra kaçan otomobil sürücüsü güvenlik kameralarına yakalandı.

Önceki gün gerçekleşen olay akşam saatlerinde Türkbükü Mahallesinde yaşandı. Sahil kenarında seyreden 34 LJ 1838 plakalı bir otomobil, ‘Shakespeare’ isimli köpeğe çarptı.

Köpeğin üzerinden geçen otomobil, köpeğe çarptığını fark edince durdu. Acılar içinde kıvranan köpeğe dönüp baktığı ifade edilen sürücü, birkaç saniye sonra yoluna devam etti. ‘Shakespeare’ isimli köpeğin ise yaşamını yitirdiği bildirildi.

Hayvanseverler kaçan sürücüye ateş püskürdü…

Hayvanseverler ise otomobil sürücüsüne adeta ateş püskürdü. Sorumsuz sürücü vatandaşlar tarafından “İnip bakmamış bile. İnsanlığın yüz karası!!!! Bir can o can, nefes alan hisseden acıyan. Bir bak al veterinere götür. Dava edilsin bu şahıs”, “Kazadır olur hepimizin başına gelebilir ama durup o canı alıp müdahaleye götürmemek vicdansızlık. Kalbi kötü insanlar yazıklar olsun. Bunlara insan diyemiyorum. Orada kıvranan bir “CAN” Ha insan ha hayvan. Bunlar için fark etmez insana da aynısını yapar bunlar. Hemen bulunur ve gerekli cezayı alırlar inşallah” cümleleriyle eleştirildi.

Köpeğin sahibi ve hayvanseverler kamera kayıtlarıyla köpeği ezerek kaçan sürücü hakkında suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.