Site rengi

Tasarım

Türk Telekom Sorunu Gidermiyor… Fatura Kesmeye Devam Ediyor…

03.06.2020
A+
A-
Türk Telekom Sorunu Gidermiyor… Fatura Kesmeye Devam Ediyor…

Bodrum’un Bahçelievler Mahallesinde yaklaşık bir ay önce meydana gelen bir kaza sonucu devrilen Türk Telekom direği mağduriyet oluşturmaya devam ediyor.

Ali Peltek / Arena Bodrum Haber 

Bahçelievler Mahallesi 7147 sokakta geçen ay meydana gelen kazada bir kamyon Türk Telekom’a ait bir direğe çarparak devrilmesine neden oldu. Bir otomobilin üzerine devrilen direk üzerinden hizmet alan bölge yaşayanları o günden bu yana mağdurlar.

8 Mayıs günü meydana gelen kaza sonrası devrilen direk, bir araçta da maddi hasar meydana getirmişti. Kaza sonrası 7147 Sokakta oturan vatandaşların kazayı Türk Telekom’a bildirmelerinden sonra bölgeye gelen görevliler, olaydan 2 gün sonra yıkılmış direk üzerinden verilen İnternet bağlantısını da kesti.

Oluşan kesintiden dolayı hizmet alamayan vatandaşlar yaptıkları şikayetlerin üzerinde bir ay geçmesine rağmen “ödenek yok” gerekçesiyle sorunları giderilmiyor.

Olayın mağdurlarından Burçin Kazançlı Arena Bodrum Haber‘e ulaşarak şunları söyledi:

Alamadıkları hizmete fatura gelmeye devam ediyor…

“Bahçelievler Mahallesi 7147 sokakta ikamet ediyorum. Yaklaşık 25 gün önce yoldan geçen kamyonun çarpması sonucu sonucu Türk Telekom direkleri devrildi. Bunlar, hem kötü bir görüntü oluşturuyor,  hemde 20 gündür hiç bir yetkili gelmedi. Olaydan iki gün sonra sadece görevliler gelip, internet bağlantısını kestiler. Direkler yerdeydi fakat internet bağlantınız vardı. Şu anda 22 gündür hiç bir şekilde internetten faydalanamıyoruz. Her evde bir çocuk var. Mahallemizde eğitim görevlisi bir öğretmenimiz var. E-Bay’dan derslerimiz oluyor sürekli cep telefonumuzdan ek paket almak zorunda kalıyoruz. Bu da bize daha yüksek maliyete yol açıyor. Sokağımızda bulunan öğretmenimiz, komşularımızdan interneti olan kişilerle diyaloğa geçip, onların bahçesinden yapıyor işlemini. Alamadığımız hizmetin faturası da gelmeye devam ediyor.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.