Site rengi

Tasarım

Yeni Özel’imiz…

04.06.2020
A+
A-
Yeni Özel’imiz…

Normalleşmeye yavaş yavaş alışmaya başladığımız bu günlerde oldukça sıradan bir günü yaşarken sevgili dostum Yalıkavakspor Başkanı Mehmet Esen, telefonla aradı ve söyledikleriyle sıradan günümü “Özel” bir gün haline çeviriverdi…

Bana öyle bir haber verdi ki neredeyse ilk 10 saniye dilim tutuldu. Büyük bir şaşkınlık yaşadım..

Bu haberi bir yerden duymadan ben söylemek istedim dedi ve devamında Yeliz özel artık Yalıkavaksapor da bugün Bodrum da anlaştık dedi.

Bırakın Türkiye içini dünyada aktif bayan hentbolcular içinde ayrı bir yeri olan hentbolun efsanelerinden, soyadı gibi gerçekten özel bir sporcu Yeliz ÖZEL…

Henüz 19-20 yaşlarında hentbolun ekol ülkelerinden Norveç’e transfer olmuş, Dünya da yılın hentbolcusu olmaya aday gösterilmiş, daha sonrasında hentbolun çok önemli olduğu Romanya ve Makedonya gibi ülkelere transferler yaparak Türk kadın hentbolunu yurt dışında temsil etmiş bir sporcuyu kadromuza katmıştık.

Ülkemizde sayısız şampiyonluklar kupalar kazanmış gerçekten büyük bir oyuncu Yeliz..

Dikkat ederseniz iyi oyuncu demiyorum büyük oyuncu diyorum. Çünkü bir çok iyi oyuncu yetiştirebilir transfer edebilirsiniz. Kadronuzda bir çok iyi oyuncuyu bulundurabilirsiniz ama büyük oyuncu bulundurmak bambaşka bir meziyet..

Böylesine büyük bir oyuncunun Yalıkavakspor ve Bodrum’a kazandırılmasında desteği olan herkese bir sporsever olarak sonsuz teşekkür ederim.

Henüz daha 10 yıllık bir hentbol geçmişi olan bu butik kasaba takımı kısa zamanda büyük işler yapmaya devam ediyor. Her sene biraz daha üzerine koyarak yollarına devam ediyorlar.

Hentbolun Türkiye’de geriye gittiği bu dönemde adeta bir baş kaldırdı bir yükseliş sembolü haline geldi Yalıkavakspor Kadın Hentbol Takımı..

Ligi 3. Sırada bitirerek Bodrum’u Türkiye’yi Avrupa da temsil etmeye hak kazanmış, kadrosunda birçok değerli oyuncu barındıran Yalıkavakspora destek olmaya tribünleri doldurmaya devam edelim.

Bunun için bu yıl çok “ÖZEL” nedenlerimiz var çünkü..

Yeliz “Özel” bir oyuncu, Yeliz “Özel” bir sporcu, Yeliz “Özel” bir karakter, Yeliz “Özel” bir marka, Yeliz “Özel” bir hırs, Yeliz “Özel” bir kuvvet ve en önemlisi alt yapıdan gelen oyuncular için Yeliz “Özel” bir örnek..

Yani demem o ki!

Hoşgeldin yeni ÖZEL’imiz,  hoşgeldin büyük kaptan..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.