Site rengi

Tasarım

Bodrumspor Sezonu Kapattı…

01.07.2020
A+
A-
Bodrumspor Sezonu Kapattı…

Bodrumspor’un mücadele ettiği 2. lig ile 3.ligin oynatılmaması kararı alındı.

Arena Bodrum Haber – Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya dün yaptığı bilgilendirmeyle basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulundu. Karakaya, İstanbul’da yapılan toplantı sonrasında liglerin oynatılmayacağını bildirdi.

Dün İstanbul’da yapılan toplantıyla 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği temsilcileri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticileriyle bir araya geldi. TFF Yönetim Kurulu, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’lerinin oynatılmamasına karar verdi.

Toplantıda TFF’den, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ertelenen ve 18 Temmuz’da devam edeceği açıklanan TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig’le ilgili bu kararın yeniden gözden geçirilmesi talep edildi.

Kulüpler Birliği Yönetiminde yer alan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya toplantı sonrası yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“TFF’deki toplantı sona erdi. Kulüpler Birliği olarak fiziki şartlar, maliyet, sıcaklık, maç takvimi ve maçtan 2 gün önce test konularındaki handikaplar üzerinde Sayın TFF Başkanımız Nihat Özdemir ve yönetim kurulu ile hem fikir olduk. 11 başkan liglerin oynanmamasını, nasıl tescil edileceği konusunda TFF’ye güvendiğimizi beyan ederek, görüş belirtmedik. TFF yönetimi kararı en kısa zamanda kararı açıklayacak. Toplantıda oynanmaması konusunda oy birliği oldu. Şimdi yapmamız gereken TFF’nin kararını açıklamasını beklemek. Başkanımız Nihat Özdemir ve yönetimine teşekkürlerimizi sunuyorum.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.