Site rengi

Tasarım

Bodrum Protokolü Bayramlaştı…

01.08.2020
A+
A-
Bodrum Protokolü Bayramlaştı…

Bodrum Belediyesinin ev sahipliğinde yapılan Kurban Bayramı bayramlaşması Trafo Cafe’de gerçekleşti.

Arena Bodrum Haber –  Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bayramın ilk gününde Bodrum Çarşısında dolaşarak vatandaşların ve esnafın da bayramını kutladı.

Bodrum İlçe protokolü, Kurban Bayramı’nın ilk gününde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Trafo Cafe Hakan Aykan Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ömer Faruk Karaşahin, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mete Durukan, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Protokol üyeleri, törene katılan vatandaşların, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin bayramını kutladı.

Çeşitli ikramların yapıldığı bayramlaşma töreninin ardından ilçe protokolü Bodrum Çarşı ve Kumbahçe mahallelerinde dolaşarak esnafın bayramlarını kutlarken, geçtiğimiz günlerde açılan I.Artemisia ve Mausolos sergi salonlarını da ziyaret etti. Ayrıca Covid-19 önlemleri kapsamında esnafa ve vatandaşlara maske kullanımı ile ilgili uyarılarda bulunuldu.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.