Site rengi

Tasarım

AK Parti Bodrum 7.Olağan Kongresini Yaptı…

14.09.2020
A+
A-
AK Parti Bodrum 7.Olağan Kongresini Yaptı…

AK Parti 7.Bodrum İlçe kongresi, Bodrum stadyumunda dün gerçekleşen kongreyle yapıldı.

Arena Bodrum Haber – Mevcut başkan Osman Gökmen’in tek aday olarak katıldığı kongrede, eski Mumcular Belediye Başkanı Kazım Avcı, başkan adayı olarak kongreye katılmak istedi. Ancak Avcı’nın başvuru talebi, tüzüğe uygun olmadığı gerekçesiyle divan kurulu tarafından kabul edilmedi. Tek adayla yapılan ilçe kongresinde 185 üyeden 166’sı oy kullandı. Osman Gökmen oyların 157’sini alarak ilçe başkanı seçildi.

Kongreye Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ile Yelda Erol Gökcan, İzmir Milletvekili ve Muğla Koordinatörü Mahmut Atilla Kaya ile Muğla ve ilçelerinden partililer katıldı.

Kongre sonunda ilçe başkanı seçilen Osman Gökmen ise yaptığı kısa açıklamada “Bugün çok güzel bir katılımla beraber delegelerimiz bizi ilçe başkanı, mazbata sahibi seçilmiş ilçe başkanı yaptılar. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Mutluyum” ifadelerini kullandı.

Gökmen’in listesi şu şekilde oluşu:

Yönetim Kurulu asil üyeleri..

Abdulkadir Sevindik, Arzu Yaman Özalın, Buse Bozdağ, Cahit Eles, Cumhur Kısa, Doğan Tuş, Erdal Balcı, Erhan Ünaldı, Ferudun Katar, Fetan Özbek, Hacı İbrahim Dalda, İpek Denizli, Mehmet Akbaba, Mehmet Efeoğlu, Mehmet Karaman, Bülent Can, Muhammet Musa Orman, Mustafa Bayer, Mustafa Uslu, Necmettin Çiftçi, Nergis Genel, Recep Kılınçarslan, Serdar Kayhan, Sevda Akpınar, Uğur Ilgın, Veysi Günenç, Yalçın Akdaş, Yasin Alan ve Yaşar Yıldız.

Yedek üyeler..

Hasan Dirin, Mustafa Acar, Rasim Uzunoğlu, Muammer Özdemir, Zahide Özdemir, Bekir Çekici, Sezgin Gök, Mehmet Örnek, Mustafa Zeki Temizel, Serhat Gers, Mahfuz Sevrük, İbrahim Caner, Sabahattin Köse, Yıldız Abdüsselamoğlu ve Hüseyin Özkaplan.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.